Register

Her finner du register over alle landets frivilligsentraler. Sentralene kan selv gå inn å korrigere sine egne data.

Register | Statistikk | Nettverk | Kommuner

Antall: 8

Navn Kommune E-post Telefon NL Daglig leder
Eiganes Tasta frivilligsentral Stavanger hege.benedicte.blom@stavanger.kommune.no 90508526 Hege Benedicte Blom Stene
Finnøy frivilligsentral Stavanger ragnhild.valand@finnoy.kommune.no 99398595 Ragnhild Valand
Hillevåg frivilligsentral Stavanger eileen.myrbakk.olsen@stavanger.kommune.no 51507374 Eileen Myrbakk Olsen
Hinna frivilligsentral Stavanger rune.hovland@stavanger.kommune.no 91842657 Rune Hovland
Hundvåg frivilligsentral Stavanger ann.therese.madland@stavanger.kommune.no 99290718 Ann Therese Madland
Madla Frivilligsentral Stavanger lmollerop@stavanger.kommune.no 90618306 Line Møllerop
Rennesøy Frivilligsentral Stavanger bjorg.vestbo@stavanger.kommune.no 51720269 Bjørg Vestbø
Storhaug frivilligsentral Stavanger storhaug.frivilligsentral@stavanger.kommune.no 90713992 Hege Benedicte Blom Stene
2018 © Norges Frivilligsentraler